Hizmetlerimiz

Awesome Image Awesome Image

AKENERJİ JENERATÖR SERVİSİ

7/24 JENERATÖR SERVİSİ ACİL SERVİS
Bir Jeneratörü Başarıyla Onarmak
Arızalı bir bileşenin değiştirilmesi genellikle bir onarım olarak düşünülür. Yalnızca başarısız olan bir öğenin değiştirilmesi, tekrar hatasına neden olabilir. Jeneratör yüklendiğinde,tekrar arızası için olası bir zamandır.
Şebeke elektrik kesintisi, jeneratörün yüklendiğinde yaşanan bir durumdur. Tekrarlanan bir arıza nedeniyle acil durum gücü kesildiğinde, arıza süresi ve onarım sürecinin tekrarlanması maliyeti olur.
Kanıtlanmış, yerleşik bir onarım uygulaması, tekrarlanan bileşen arızaları riskini neredeyse tamamen azaltabilir.Bazen bir üreticinin test sırasında yüzeye çıkmayan bir parçadaki kusuru başarısız olabilir. Bu nadir fakat ara sıra meydana gelen bir olaydır.
Sunulan Jeneratör Onarım Türleri
Acil durum gücü, birden fazla sistemin entegrasyonudur. Binaların güç uygulamasının karmaşıklığı, yedek güç sisteminin boyutunu ve tasarımını belirler.
Jeneratör çalıştığında, yükü kabul ettiğinde ve tekrar tekrar teknik özelliklere göre çalıştığında, bunlar başarılı bir onarım için gerekliliklerdir. Bir elektrik üretim arızasını etkili bir şekilde onarmak için teknisyen elektronik / elektriksel ve mekanik becerilere sahip olmalıdır.
Onarım sürecini aşağıdaki kategorilere ayırdık:
Sorun Giderme - Bileşen arızasının nedenini belirlemek ve her ikisini de onarmak önemlidir. Bu, hatanın tekrarlanmamasını sağlamaya yardımcı olur.
Hafif Onarım - Bu onarımlar genellikle uzun aksama süreleri olmadan tamamlanabilir. Bakım denetimleri sırasında genellikle aşınma sınırlarının ötesindeki bileşenler belirlenir. Bazı örnekler, motor yakıtı veya soğutma sistemlerindeki arızalardır. Dahil olmak üzere; kemerler
Hafif Onarım - Bu onarımlar genellikle uzun aksama süreleri olmadan tamamlanabilir. Bakım denetimleri sırasında genellikle aşınma sınırlarının ötesindeki bileşenler belirlenir. Bazı örnekler, motor yakıtı veya soğutma sistemlerindeki arızalardır. Dahil olmak üzere; kayışlar, hortumlar, yakıt pompaları, gevşek konektörler, kablolar ve enjektörler.
Ağır Onarım - Bu onarımlar, jeneratörün daha uzun süre kapalı kalmasını gerektirebilir. Kritik güç gereksinimleri olan tesisler için, beklenmedik bir elektrik kesintisi durumu için bir yedek jeneratör tavsiye edilir. Jeneratör motorunun, alternatörün, radyatörün ve silindir kapağının değiştirilmesi, ağır onarım örnekleridir.
Aksesuarlar - Aksesuarlar genellikle yardımcı veya destek sistemleri olarak kabul edilir. Jeneratör dışındaki herhangi bir ekipman bir aksesuar olarak kabul edilebilir. Otomatik Transfer Anahtarı (ATS), acil durum güç dağıtımı için devre kesiciler içeren dağıtım panelleri, ekipmanın bazı örnekleridir.
Kontrol Paneli Kurulumu - Beceri seti ve jeneratör kontrol panelinin değiştirilmesiyle ilgili araçlar benzersiz olduğundan, kontrol panellerini kendi başına bir kategoriye yerleştiririz.
Parçalar - Jeneratör bakım ve onarımında yaygın olarak kullanılan parçaları stoklarız. Hem motor hem de alternatör parçaları stoklanmıştır. Yaygın olarak stoklanmayan parçaları edinebiliriz.
Önleyici Bakım Planları ve Anlaşmaları Mevcuttur
Geçici Güç ve Jeneratör Kiralama Seçenekleri
Tüm Marka ve Modeller İçin Servis - 20 kW - 2500 kW ve Üstü
Genel olarak, yeni değiştirilen bir parça arızalandığında, bunun nedeni onarım sürecinin sorun giderme adımlarında tanımlanmayan bir şeydir. Başarılı süreçler, hatanın nedenini izole eder.
Akenerji Jeneratör Servisi,jeneratör'ü sektöründeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği 7/24 saat acil servis hizmeti vermesidir. Mesai saatleri haricinde tam donanımlı nöbetçi mobil servis araçlarımız ile konusunda uzman teknisyenlerimiz gelen arıza ihbarlarına en kısa sürede yönlendirilerek müşterilerimizin sorunları çözülmektedir. İstanbul merkezli kuruluş olmamıza rağmen bölgesel iş ortaklarımız ve mobil araçlarımız ile Türkiye genelindeki müşterilerimize hizmet verilmektedir.

FİLTRELİ BAKIM

Akenerji Jeneratör Servisi,ihtiyaç duyulduğunda,kesintisiz ve sorunsuz enerji verebilmesi için kullanım ve bakım kurallarına uyulması ile mümkündür. Jeneratör çalıştırılmasa bile yılda bir kez genel bakım ve motor yağı -filtre değişimi kesinlikle yapılmalıdır.Akenerji Jeneratör Servisi,hizmet verdiği her marka jeneratör için orjinal yedek parça ve bakım malzemeleri kullanmaktadır.

AĞIR BAKIM

Uzun süreli kullanımlar sonucu yıpranan, zarar gören jeneratörleri yerinde veya atölyelerimizde orjinal malzemeler kullanılarak onarımı yapılır. Motor revizyon,silindir,kapak onarımları, yakıt pompaları, radyatör değişimi ile diğer tüm ekipmanları en kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır.

Copyright ©Akenerji Jeneratör Servisi 2019. All rights reserved.

Created by: Narimaj.com